אודות

שמי ליהי רז-דואני ואני מלווה עסקים בתחומים של ניהול עסק, מכירות, שיווק ופיתוח עסקי, בוגרת ההכשרה של טל איתן.

בהשכלתי אני גם עורכת דין, בעלת תואר ראשון ושני בהצטיינות מאונ' בר-אילן וניסיון של 10 שנים בתחום הליטגיציה האזרחית, הליווי שלי לא כולל ייעוץ משפטי אך החשיבה המשפטית היצירתית היא בילט אין ומהווה חלק ממני.  

את דרכי העצמאית התחלתי לפני למעלה מ-3 שנים, מתוך תשוקה גדולה ליצור, לכתוב ולנהל. לאחר שהוצאתי לאור את ספר הילדים שכתבתי "אבקת הקסמים", הקמתי את מותג הילדים (והילדים בלב) ״ממלכת החלומות״.
מוצרי המותג נמכרו עד היום בסיטונאות בלמעלה מ-50 חנויות נבחרות, לרבות חנויות מוזיאון, בכל רחבי הארץ.
מכאן נולדה גם אחת ההתמחויות האהובות עליי כמלווה עסקית של יוצרים בשיווק, מכירה והפצה של מוצריהם לחנויות וכן בליווי של סופרים החל משלב הרעיון ועד להוצאה לאור של ספרם.

 

בד בבד הקמתי את קבוצת הפייסבוק "עסקים משת"פים" ובה חברים כיום למעלה מ-6,500 בעלי עסקים קטנים ובינוניים שמשתפים פעולה ומפרגנים זה לזה מדי יום ובאופן קבוע. נפגשים אונליין ואופליין וצומחים יחד.
אני חברה גם בצוות הניהול של קבוצת "אסטרטגיה שיווקית בכיף" שהוקמה על ידי טל איתן ומונה כיום מעל 20,000 חברים.

 

אני מלווה בעלי עסקים בשלבים שונים של יזמות, הקמה, גדילה וניהול שוטף של העסק, ומביאה את היצירתיות והניסיון שלי במטרה לעזור לבעלי העסקים להגשים את היעדים שלהם ואת עצמם, בקצב הנכון להם ולא פחות חשוב - בצורה מהנה. 

 

מדי פעם אני עורכת מפגשים פיזיים או אונליין בין חברי הקבוצה שלי, אשמח לראות אתכם שם וגם בקבוצות, לשמוע, לעזור ולפרגן ככל שאוכל.

שלכם,
ליהי
x

#{title}

#{text}

#{price}